danielavodakova@email.cz +420 605 847 009
Menu

Přístrojové ošetření pleti

Jedná se o luxusní přístrojové ošetření pleti pro vyhlazení vrásek a celkový zdravý vzhled pokožky. Každá pleť potřebuje péči, která by vždy měla začínat jejím dokonalým vyčištěním. Pro čištění pleti používám kvalitní značky kosmetiky. Nejprve je potřeba zbavit pleť odumřelých buněk, nečistot a zbytků make-upu. Dále pleť hloubkově vyčistím za pomoci přístrojové diamantové mikrodermabráze, ultrazvukové špachtle a pomocí peelingu. Galvanickou žehličkou dočišťuji pleť a zapracovávám aktivní séra, minerální látky a vitaminy, díky kvalitní profesionální kosmetice, se kterou pracuji. Krémy volím na základě typu pleti zákazníků.

Ošetření ultrazvukovou špachtlí u problémové a aknózní pleti

Trápí-li vás akné, ráda vám s léčbou pomohu. Pracuji s osvědčenými produkty, které na akné pomáhají. Základem je důkladné vyčištění pleti a ošetření vhodnými kosmetickými přípravky.

Rezervovat Ceník
#

Darujte poukaz

Obdarujte své nejbližší dárkovým poukazem na naše služby. Zakoupit si ho můžete osobně ve studiu (platba v hotovosti), případně je mohu zaslat emailovou poštou ve formě PDF, po platbě předem na účet.

Objednat poukaz