danielavodakova@email.cz +420 605 847 009
Menu

Kosmetická masáž

Kosmetická masáž patří mezi nejúčinnější a nejpříjemnější úkony v kosmetice. Během ošetření, které musí probíhat v absolutním klidu, dochází ke zklidnění pleti i celého organismu. Masážobličeje působí na velké množství nervových zakončení v obličeji. Klidnou a pomalou masáží se dosáhne obrovského relaxačního účinku v centrální nervové soustavě i celého těla. Pravidelně prováděnou masáží dekoltu a obličeje lze oddálit stárnutí pleti. Součástí kosmetické masáže je i masáž dekoltu, která zajistí pružnost, prokrvení a vypnutí kůže a dodá pleti výživu a hydrataci.

Mikromasáž očního okolí

Mikromasáž očního okolí zabraňuje tvorbě kruhů nebo váčků pod očima, prohlubování vrásek, působí proti unaveným očím. Dále snižuje napětí očního okolí a hlavně prokysličuje jemnou pleť, která to obzvlášť v těchto místech vyžaduje. Používaná kosmetika napomáhá hydrataci pleti a zjemnění okolí očí napohled i na dotek.

Pokud na sobě začínáte pozorovat první známky stárnutí pleti – vrásky, váčky nebo kruhy pod očima, je ten správný čas dopřát výživu a povzbuzení vašim očím. Oční okolí je velmi citlivé – pokožka je v těchto místech velmi jemná a náchylná. Špatnou péčí o oční okolí se začnou brzy objevovat modré kruhy, související s neprokrvením citlivé pokožky nebo dokonce nevzhledné váčky. Těmto projevům lze snadno zabránit. Vrásky lze zmírnit, jejich úplnému vymizení v určitém věku nelze pomoci.

Úprava obočí a barvení řas

Velice důležitá je též úprava obočí, které vystihuje výraz obličeje. Samozřejmostí je perfektní tvar, díky kterému obličej působí otevřeně, oči zářivě. Výsledku lze dosáhnout depilací pinzetou nebo voskem. K barvení řas používám nejčastěji barvy černé, k barvení obočí světle hnědou, tmavě hnědou, u tmavovlásek černou nebo efektní modrou barvu.

Rezervovat Ceník
#

Darujte poukaz

Obdarujte své nejbližší dárkovým poukazem na naše služby. Zakoupit si ho můžete osobně ve studiu (platba v hotovosti), případně je mohu zaslat emailovou poštou ve formě PDF, po platbě předem na účet.

Objednat poukaz