danielavodakova@email.cz +420 605 847 009
Menu

Laminace obočí

Laminace obočí je rychlá a účinná metoda úpravy obočí. Proces spočívá v narovnání chloupků, které mají tendenci se kroutit a obočí kvůli tomu působí neupraveně. Laminace chloupky narovná, zafixuje je do požadovaného tvaru, vyplní a vyživí. Výsledkem je plné, husté a výrazné obočí. Součástí procedury je také barvení obočí pro ještě lepší výsledek. Laminace je vhodná pro všechny, které trápí těžko upravitelné obočí a nechtějí ho každý den upravovat a fixovat pomocí gelů a jiných speciálních přípravků. Efekt laminace vydrží 3 – 4 týdny.

Kontraindikace: alergie na některou ze složek přípravků (např. kolagen, alkohol, peroxid) otok nebo jakékoliv onemocnění v oblasti očí anestezie – lokální 2 měsíce, celková – 6 měsíců rekonvalescence očního okolí – po úrazu nebo operaci oka infekční onemocnění hypersenzitivita (přecitlivělost) očí – např. na manipulaci s očním okolím těhotenství a kojení – individuální hormonální změny – např. menstruace – individuální některé formy lupenky, ekzém v očním okolí onkologické onemocnění- rakovina (možné provést 8 měsíců po ukončení chemoterapie) čerstvý permanentní make-up (možné provést po úplném vyhojení) požití alkoholu lékařské zákroky – např. aplikace botoxu, mezonití, kyseliny hyaluronové, chemický peeling po ošetření kosmetickými přípravky s exfoliačním účinkem, např. kyselina glykolová, kyselina mléčná, kyselina salicylová, retinol po mezoterapii, mikrodermabrazi, BB Glow u mladších 18-ti let je třeba souhlas zákonného zástupce.

Rezervovat Ceník
#

Darujte poukaz

Obdarujte své nejbližší dárkovým poukazem na naše služby. Zakoupit si ho můžete osobně ve studiu (platba v hotovosti), případně je mohu zaslat emailovou poštou ve formě PDF, po platbě předem na účet.

Objednat poukaz